24 stycznia 2012

Cytrynowa herbaciarka

Zrobiłam ją w prezencie gwiazdkowym. Zielono-cytrynowa - pasująca do kuchni właścicielki. Bejcowana, góra lepiona "na żelazko", w środku szablon, a na przodzie tekturowy imbryczek. 
Zdjęcia niestety robione w sztucznym świetle i  kolory nie do końca takie jak w rzeczywistości...

21 stycznia 2012

Pokuta...

Sama sobie ją zadałam...
Publicznie, przed wszystkim padam na kolana i proszę AGĘ o przebaczenie... 10 stycznia wygrała u mnie Candy. Miałam wysłać szybko nagrodę, jednak wciąż mi nie po drodze z pocztą było... Albo dłużej w pracy byłam, albo pilne zakupy, albo jeszcze coś innego. I tak dopiero wczoraj nadałam przesyłkę...
Aguś wybacz! Możesz mnie tu publicznie, przed całym światem  zwymyślać! 
Przyjmę z pokorą każdą karę....

                                                                             *****

A teraz cholerycznie.... Co się dzieje z blogspotem? Czy tylko ja tak mam? Od chyba 2 tygodni nie mogę wejść na bloga, mam problemy z otwieraniem strony, z pisaniem komentarzy. I to nie tylko u mnie, ale podobnie jest jak wchodzę na Wasze. Dlatego mnie tak mało było, bo mnie cholera brała i sobie odpuściłam.
Może to wina przeglądarki? Spróbuję na Chromie...


13 stycznia 2012

Pudełko na wspomnienia

Mama moja osobista, ma ogromne pudło po butach ;) wypełnione starymi zdjęciami. M.in. takimi, na których jestem jeszcze małą Alą, więc zdjęcia naprawdę są stare :)
W prezencie gwiazdkowym podarowałam jej ogromną skrzynię, aby owe zdjęcia miały  w końcu odpowiednie miejsce.
Pobawiłam się trochę cieniowaniem, jest też moje ulubione kropkowanie - tu wykonane patyną i gąbką :) zrobiłam też szablon. Dół lakierowany z dodatkiem pigmentu złoto-miedzianego, ale niestety na zdjęciach tego nie widać...
W środku dedykacja, ale osobista, więc nie pokazuję :)10 stycznia 2012

Nagroda poleci do.....

O żesz! że tak sobie powiem!:)
Naprawdę nie spodziewałam się takiej liczby chętnych na moje decu przydasie! Bardzo się z tego cieszę :)
A jeszcze bardziej z tego, że niektórzy zaglądają tu częściej, a dzięki temu ja mogłam poznać kilka nowych i bardzo interesujących blogów.

A więc, aby nie przedłużać.... Candy wygrywa....Gratuluję i proszę o adres na abodylska@gmail.com

A Wam wszystkim bardzo dziękuję i zapraszam do mnie częściej:))))))


7 stycznia 2012

Poświąteczne porządki

Święta minęły. Mamy nowy rok już od kilku dni, a mi ciężko zabrać się do napisania nowego posta. Czas odkurzyć trochę bloga :) Dziś mimo kataru ogromnego, zmobilizowałam się i na początek szafka na klucze zrobiona jeszcze chyba w listopadzie :) 
A co do nowego roku... Zaczął się pewnym zawirowaniami, a pewne jeszcze większe przede mną....
Ale na przekór sobie i tego co zawsze robiłam, nie będzie tym razem podsumowań i postanowień - wiadomo jak zazwyczaj z tym bywa ;)
Co ma być, to będzie!


Przypominam o CANDY - choć patrząc na liczbę osób zapisanych chyba już nie muszę:) Cieszę się ogromnie, że tylu Was się zapisało - mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej!