26 sierpnia 2011

1 urodziny!!!

Tak, dziś mija dokładnie rok jak napisałam pierwszego posta na moim blogu:)
Sporo się przez ten czas wydarzyło, poznałam wspaniałe blogi i jeszcze wspanialszych ludzi (niektórych osobiście:)
Dziękuję Wam, że jesteście, że zaglądacie, że piszecie....
Ściskam mocno!


PS Może w końcu się zmobilizuję, aby częściej pisać....

11 sierpnia 2011

Afrykańska skrzyneczka

Prosta. Bardzo:)
Dół bejcowany, góra lepiona po całości.
Ciepła i taka radosna:)6 sierpnia 2011

Wakacyjnie:)

Tak, od 2 tygodni mam urlop! Choć nie planowany, bo dopiero co zaczęłam pracę, to był miłą niespodzianką, jak okazało się, że muszę go zaplanować (do czego to doszło, aby zmuszać pracownika do urlopu??!!:))))))
Jako że nie planowany, to większość czasu spędziłam w domu wysypiając się na maxa:) Miałam też odwiedziny mej ukochanej szwagierki i przeuroczych dziewczynek, które są bardzo gadatliwe i wszędzie ich pełno:))))
Odwiedziliśmy też znajomych i poleniliśmy się w ich ogrodzie. A ogród mają piękny!

Nie mogło zabraknąć też wizyty w moim ukochanym Wrocławiu:))) Zabraliśmy tam znajomych, aby pokazać im kilka szczególnych miejsc. Na zdjęciu tylko Maja - ja powychodziłam z głupimi minami:))))))Od poniedziałku wracam do pracy, co mnie bardzo cieszy, bo stęskniłam się za moimi aktami:))))))

Pozdrawiam słonecznie!!!!!


4 sierpnia 2011

Dziękuję Wam!

Dziękuję Wam, że choć mnie tak ostatnio mało (i u Was i u mnie) to wciąż zaglądacie i piszecie:)))) To bardzo, bardzo miłe!

Dziękuję serdecznie za wyróżnienia od Agak, Aska, Polci, Kruszyny,  Kasi i Agnes. Bardzo Wam za to Kochane dziękuję, to naprawdę dużo dla mnie znaczy! Z chęcią bym wyróżniła znacznie więcej blogów niż wymagane, ale że raczej w takie zabawy się nie bawię, to tylko napiszę, że cieszę się ogromnie, że poznałam Was i Wasze blogi i że tu mogę z Wami być :*

I jeszcze szczególne podziękowanie dla Zetki. Jakiś czas temu (oj było to już dawno, ale ja mam deficyt straszny jeśli chodzi o czas:) wygrałam u niej Candy i dostałam przecudnej urody komplet - kolczyki i bransoletkę - delikatne i romantyczne! Bardzo Kochana Ci dziękuję!!!

Zdjęcia od Zetki z bloga - mój aparat odmówił dziś współpracy :(