25 czerwca 2011

Maki x 3

Trzy identyczne (noooo prawie:)))) skrzynki na wino.
Zamówienie specjalne - miały być takie same i makowe, w środku z życzeniami. Robione błyskawicznie, bo późno zamówione, a że czasu ostatnio mam mało, to musiałam się bardzo starać, aby zdążyć.

*****
Dziękuję wszystkim za odwiedziny:)
I przepraszam, że mało mnie u Was i na forum :(
I u siebie także...
Postaram się poprawić:)))))
Pozdrawiam ciepło :*4 czerwca 2011

Zaległości mam...

I to nie tylko blogowe.... Forumowe, filmowe, czytelnicze.... W spaniu także:) Niech ktoś wydłuży dobę! Proszę!

Wybaczcie, że mało mnie ostatnio. Do Was zaglądam, oglądam, czytam, ale już na pisanie mi czasu brakuje. Mam nadzieję, że niebawem to się zmieni i mój organizam przestawi się na nowy tryb życia jaki prowadzę:)

Z zaległości:)

Niedawno spędziłam weekend w Szklarskiej Porębie. Dawno mnie tam nie było (a to jedno z moich ulubionych miejsc), więc z przyjemnością pojechałam, choć to pełny relaks nie był. Byłam tam jako opiekunka na wycieczce klasowej mojej córki:) A opieka nad grupą rozbieganych 11-nastolatków to niełatwa sprawa:)))))))))

Zamyślona Maja i cała grupa na szczycie Szrenicy:)Jakiś czas temu zostałam wyróżniona u Karoliny serwetkami, a że serwetek nigdy dość, to bardzo mnie przesyłka ucieszyła:))))) Zajrzyjcie na jej bloga - wspaniałe rzeczy robi!


W tygodniu postaram się zamieścić kilka zdjęć ostatnich prac:)
Pozdrawiam wszystkich ciepło i serdecznie:) Pogoda dziś wspaniała - po południu wybywamy do znajomych, lenić się w ich ogrodzie:)))))

PS Do dziewczyn z forum KCz.... Mam nadzieje, że wszystko się rozwiąże po naszej myśli. Całe szczęście, że mamy blogi - kontakt zawsze utrzymany:)